
Marc van der Laan start per 11 augustus als nieuwe verenigingsondersteuner bij Kampong Voetbal. Hij neemt het stokje over van zijn zoon, Stef, die per september weer gaat studeren en daarom zijn functie op kantoor neerlegt.
Marc is al jaren een belangrijke vrijwilliger binnen de communicatiecommissie van Kampong Voetbal. Zo is hij altijd aanwezig bij de wedstrijden van Kampong 1 en draagt hij zorgt voor een groot deel van al onze uitingen op de socials en website. Hij weet daardoor goed van al het reilen en zeilen op de club en met zijn werkervaring als organisatieadviseur, kan hij van grote meerwaarde zijn voor onze club.
Rob Sillessen en Marc van der Laan zullen samen zorgdragen voor alle administratieve en operationele processen van de vereniging. Zij dragen bij aan de uitvoering van het beleid, ondersteunen de commissies en zijn eerste aanspreekpunt voor leden, ouders, trainers, teammanagers, vrijwilligers en commissieleden.